İzmir İçi Özel Ders Paketlerimiz

TYT-AYT-LGS-LİSE ARASINIF-ORTAOKUL-İLKOKUL DERSLERİMİZ

İzmir İçi Özel Ders Paketlerimiz

TYT-AYT-LGS-LİSE ARASINIF-ORTAOKUL-İLKOKUL DERSLERİMİZ

Aşağıdan iletişim formumuza ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Kadromuz

Fizik Time, İzmir'de tüm derslerden özel ders almak isteyenlere uzman öğretmen kadrosuyla, öğrencinin ihtiyacı doğrultusunda kalabalık sınıflar yerine yüksek verim alabileceği bire bir, iki veya üç kişilik gruplarda eğitim vermektedir. FizikTime özel ders planlamalarıyla düzenli, bilinçli ve doğru çalışma alışkanlığını öğrenciye kazandırarak, yüksek verim almasını sağlar. FizikTime uzman eğitmen kadrosu sayesinde, öğrencilerimizi okulda ve sınavlarda başarıya ulaştırmaktadır.

Başarınızı Bireysel Olarak Takip Edip, Artırıyoruz.

İlkokul, Ortaokul, Lise seviyelerinde ders vermekteyiz. Derslerin hayatın bir parçası olarak anlatıldığında öğrenmenin çok kolay olduğunu gözlemlemekteyiz. Günlük hayatımızda karşılaştığımız olaylardan örneklerle ders anlatmaktayız. Bu sitemizde amacımız her öğrencimizin öğrenebileceğini anlatmaktır. Bizimle Başarmak Çok Kolay.

Başarınızı Bireysel Olarak Takip Edip, Artırıyoruz. Özel derslerimiz sonucunda anlatılan konuları içeren online deneme sınavları uygulanmaktadır. Bu sınavlar ile hem derslerin dönütleri hem de öğrencilerimizin başarı durumları analiz edilmektedir.

Deneme Time sayfamızda da siz değerli öğrencilerimiz için yeni TYT,AYT,LGS sistemine ve müfredatına uygun olarak hazırlanmış sorularla başarınızı arttırmayı hedefledik. Sayfamızda sınavda çıkmış sorulara ve deneme sınavlarına ulaşabileceksiniz.

Eğitim Sistemimiz

Öğrenci ve aile ile yapılan ön görüşme sonrasında öğrencinin nasıl bir eğitim ve kişisel gelişim programına ihtiyaç duyduğu belirlenir ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda eğitim haritası çıkartılır. Takip edilecek kitap seviyesi belirlenerek ödevler verilir. Haftalık özel ders saatleri ayarlanır.

Her Birey Özeldir

Her bireyin öğrenme yetisi birbirinden farklıdır.Bu sebeple her öğrenciye kendi görsel, bilişsel veya işitsel zekası doğrultusunda, başarısını artıracak eğitim planları hazırlayıp, uzman eğitimcilerle uygulamaktayız. Kişiye özel eğitimle öğrencilerin sahip olduğu yetenekleri ortaya çıkarıp, geliştirmekte ve akademik başarılarını yükseltmekteyiz.

Verimli Ders Çalışma

Sistemli ders çalışma alışkanlığı kazandırmak için öncelikle öğrencinin ders çalışma alışkanlığını test etmekteyiz. Öğrencinin ders çalışma ortamı, ders çalışma tekniği ve kişilik özellikleri göz önüne alınarak yapılan analiz sonucu öğrenci için en uygun çalışma programını ve yöntemini belirlemekteyiz. Haftalık periyotlarla program takibi yapmaktayız.

Home Schooling Programımız

Uluslararası Ortaokul ve Lise Diploma ve Eğitim Akreditasyon Programı; American National Homeschooling Dual Skills Diploma in English American National Homeschooling ve American National ELT arasındaki antlaşmaya göre, öğrencilerimiz, Türk eğitim müfredatına eş olarak alacakları Amerikan eğitim müfredatıyla Amerika Birleşik Devletleri açık öğretim orta okulu / lisesi diploması alacaklardır. Bu eğitim programı öğrencilerimize sunulan bir ayrıcalıktır. Homeschooling programına katılan öğrenciler, uyguladıkları projeleri ve öğrendikleri farklı metotları hayatlarının her alanına taşıma fırsatı bulurlar ve farklı kazanımlar elde ederler. American National Homeschooling, öğrencilerimize hayat boyu öğrenme yetisini kazandıran eşsiz bir fırsattır.